Повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» в інтернет-магазині «Формула чаю» діють такі правила повернення.

ДО МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ

Для цього зверніться до нас у день замовлення, до повідомлення про відправлення товару. Якщо ви оплатили замовлення банківською картою, гроші будуть повернені безготівковим шляхом на ті ж реквізити, протягом трьох календарних днів із моменту звернення.

ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Чаї, чайні добавки – продовольчий товар! Ви маєте право повернути чай неналежної якості, а саме: непридатний для використання, з порушенням обов’язкових вимог до товару, з вичерпаним терміном придатності, а також доставлений в упаковці з порушеною цілісністю.

Зверніть увагу: чай належної якості поверненню та обміну не підлягає. Чайний посуд, аксесуари тощо – непродовольчий товар. У випадках, передбачених статтею 8 вищезгаданого Закону України, клієнт має право повернути непродовольчий товар протягом 14 днів без урахування дня купівлі. Повернення приймають лише в тому разі, якщо товар не використовували, збережені його первісний вигляд, оригінальна (фірмова) упаковка, неушкоджені фабричні ярлики, бирки, наклейки, а також розрахунковий документ, виданий споживачу разом із проданим товаром.

Відправлення посилки з поверненням здійснюється за рахунок клієнта. Просимо попередньо зв’язатися з нами для уточнення нюансів повернення або обміну товару. Вкажіть номер замовлення, причину повернення, в разі необхідності — надішліть фотографії товару. Також переконливо просимо перевіряти зовнішній вигляд і комплектність замовлення в момент отримання. Це допоможе уникнути непорозумінь. Ми завжди відкриті до діалогу й прагнемо вирішити будь-яке питання індивідуальним порядком.

Кошик

Add a product in cart to see here!
0
Прокрутити вгору