Дропшиппінг

Вітаємо! Отже Ви хочете заробляти на дропшиппінгу?

Якщо ви не знаєте що це, то рекомендуємо Вам спочатку прочитати статтю про дропшиппінг

Давайте дізнаємось як Ви можете заробити разом із компанією “Формула Чаю”

Все дуже просто!

1. Ви звертаєтесь до нас в Telegram чи Viber із запитом – “Хочу заробляти разом з Вами”

2. Ми створюємо Ваш унікальний купон із знижкою 10%

3. Ви розміщуєте в Інстаграм, Фейсбук, Тік-Ток, Ютуб чи ще де інде повідомлення, з пропозицією скористатися Вашим купоном зі знижкою 10% для купівлі товарів в нашому магазині.

4. Люди роблячи покупку, в нашому магазині, із вашим купоном приносять вам прибуток у розмірі 10% від суми покупок. Тобто, якщо покупець хоче купити товару на сумму 1000 грн, то із вашим купоном отримає знижку в 100 грн та заплатить лише 900 грн. Після успішної оплати Вам зарахується теж 100 грн які Ви можете отримати, на свою карту, в кінці кожного тижня.

Додатково, кожен покупець із Вашим купоном закріплюється за Вами назавжди і Ви будете отримувати 5% від кожної повторної покупки вже без Вашої участі. Ми знаємо як зробити щоб клієнт поверталися до нас знову і знову, генеруючи Вам вже пасивний дохід. Тобто чим більше людей прийде від Вас, тим більше буде Ваш пасивний дохід.

Гарантії

Так, звісно, у Вас можуть виникнути сумніви з приводу того чи всі покупки зроблені з Вашим купоном зараховані?

По-перше, ми цінуємо свою репутацію і віримо, що тільки чесним шляхом можна побудувати стабільний та зростаючий бізнес який буде працювати десятиліттями, а у нас саме такі плани.

По-друге, вся система купонів побудована на плагені, до бази данних якої в нас нема доступу, ми не можемо змінити кількість покупок зроблених з Вашим купоном. А підтвердити кількість ми можемо скріном або демонстрацією екрана із статистикою продажів.

По-третє, Ви завжди можете, попросити знайомих або самому зробити контрольну покупку та відстежити чи зарахувався Ваш купон.

Ми працюємо опираючись на такі цінності як – Чесність, Якість та Вдячність. І ще раз хочемо наголосити, що ми плануємо займатись своєю справою дуже довго, а це можливо зробити тільки з ідеальною репутацією, тому сміливо приєднуйтесь до нашого кола довіри та співпраці, будемо раді бачити Вас в числі наших друзів та партнерів. Приєднуйтесь!

Кошик

Add a product in cart to see here!
0
Прокрутити вгору